Provozovny

Provozovna Zámeček 

Provozovna Zámeček je druhá pobočka nejstaršího hotelu pro psy, 

kočky a jiná zvířata. Tuto pobočku provozuje vnuk zakladatelky hotelu, 

Dominik Tošnar. Hotel je nově opravený a znovu otevřen. Má rozlehlou 

zahradu a svérázné příjemné prostředí. 

KUDY K NÁM:

AUTEM: Po průjezdu ulicí kolem Královopolské strojírny odbočte vpravo

 za zastávkou MHD Kociánka, a před nájezdem na most k přivaděči na Svitavy.

MHD: Autobusy číslo 44, 84, 72. Vystupte na zastávce Kociánka, psí hotel je 

kousek od vás po pravé straně směrem k mostu.


Provozovna Kamenný Vrch

Provozovna Kamenný Vrch je ta původní. Tuto provozovnu provozuje zakladatelka Hotelu pro psy, kočky a jiná zvířata Jana Tošnarová. Provozovna se vyskytuje v přírodě, konkrétně u přírodní rezervace Kamenný Vrch. I tato pobočka má rozlehlou zahradu a krásné prostředí.

KUDY K NÁM:

AUTEM: ve směru od Pisárek v obci Kohoutovice odbočte vlevo směrem k hotelu Myslivna, kolem kterého pokračujte asi 0,5 Km. Na konci lesa odbočte vlevo kolem železného plotu přírodní rezervace Kamenný vrch (velká cedule ulice Travní). Pokračujte stále kolem plotu rezervace cca 900 m. Po vaší pravé straně hledejte poutač Psího hotelu, u kterého odstavte auto.

MHD: Trolejbusy číslo 26 nebo 29, autobus číslo 50. Vystupte na zastávce Koniklecová. Jděte po chodníku přímo do kopce pod hřištěm ZŠ (směrem k přírodní rezervaci Kamenný vrch) aniž odbočíte do sídliště. Po průchodu kolem zábran proti průjezdu vozidel pokračujte rovně kolem plotů zahrádek (železný plot přírodní rezervace Kamenný vrch bude po vaší pravé ruce) až k začátku prudšího stoupání cesty. Psí hotel bude po vaší levé ruce zhruba v polovině stoupání.


Poptávkový formulář

Do kolonky zpráva napište další podrobnosti o zájmu o pobyt Vašeho mazlíčka. Pří výběru pobočky je třeba mít na paměti, že z kapacitních důvodů poté může být Vaše zvířátko umístěno na pobočce druhé, samozřejmě až po domluvě s Vámi, avšak děláme všechno pro to abychom Vám vyhověli.