Reference

Byl jsem potěšen profesionalitou a skvělým servisem.

Matěj P.


Naše fenka Daisy navštěvuje hotel opakovaně již roky.Je tam naprosto spokojená,vylitana,pěkně prostředí pro pejsky a paní velmi ochotná a milá.

Eva K.


Naprosto bezkonkurenční! Komunikace, péče, ceny a prostředí jsou naprosto úžasné! Paní je moc milá, a když měla skoro plný stav, stejně si od nás pejsky vzala. Přišli mi, jakoby se jim vůbec odtud vůbec nechtělo. Je vidět, že je o ně dobře postaráno a moc rádi se sem vrátíme!

Klára B.


Emailová korespondence:

Tímto emailem Vám chceme s ženou ještě jednou velmi poděkovat za skvělý servis a ubytování našeho pejska, ale také Vaši ochotu a skvělý přístup. Prostředí provozovny na Zámečku je velmi příjemné a prostorné, což nás velmi mile překvapilo. Jsme rádi že jsme svěřili pejska do rukou někomu, kdo je nejen velmi ochotný a spolehlivý, ale také má ke zvířatům krásný vztah. Určitě se k Vám vrátíme. Ještě jednou moc děkujeme!

Filip V.

Úžasný hotel pro všechna možná zvířátka, báječná paní a krásné prostředí. Naše kočka i pes jsou vždy spokojení. Děkujeme.

Lenka S.


Emailová korespondence:

Poprvé jsme odjížděli na dovolenou bez našeho pejska. Hotel jsme si vybrali na základě doporučení od známých a jsme rádi, že jsem tak učinili! Mladý pán byl velice příjemný, usměvavý a vše nám ukázal a vysvětlil. Tenhle psí hotel doporučujeme všema deseti a rádi se sem vrátíme.

Michaela H.